Rövid URL az ajánlathoz

Irodai adminisztrációs munkakörbe munkatársunkat keressük

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 42222
Feladás dátuma 2015.09.24
Hirdető neve

Belvárosi dinamikusan fejlődő ingatlanirodánkba egy fő irodai asszisztens munkatársat keresünk!

Leendő munkatársunkat 4 órás munkakörbe irodai adminisztrációs feladatok ellátására várjuk.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

-telefonhívások fogadása
-ügyfelek telefonos úton történő megkeresése
-ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
-adminisztráció
-ügyfelek fogadása, kiszolgálása
-kimutatások készítése

Amit elvárunk:

-jó kommunikációs készség
-Microsoft és Excel felhasználó szintű ismerete
-magabiztos angol nyelvismeret
-jó megjelenés
-csapatmunkára való készség

Előnyt jelent:

-munkatapasztalat
-gépírás ismeret

Amit kínálunk:

-fiatalos, lendületes csapat
-előre lépési lehetőség

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, hogy Te vagy a megfelelő a betöltendő pozícióra, akkor ne habozz, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd az [email protected] e-mail elérhetőségre.