Németországba keresünk kollégákat

Azonosító: 191767Frissítve: december 09. Pécs (Baranya megye)
Leírás:

A következő munkakörökben keresünk kollégákat:
- Lapostető szigetelő
- Géplakatos
- Hegesztő
- Üzemi villanyszerelő
- Gépbeállító fröccsöntő üzembe
- Szerszámkészítő fröccsöntő üzembe
- CNC forgácsoló
- Asztalos (műanyag, alu nyílászáró gyártási tapasztalat)
A munkavégzés helye: Németország (Ingolstadt,München)

Amit kínálunk:
- Német bértarifa szerinti bérezés, stabil tervezhető jövedelem.
- Ingyenes szállását biztosítunk (családi házas övezetben, kulturált körülmények, maximum 5 fős elhelyezéssel).
- Útiköltség térítés a munkába járáshoz.
- Közvetítői díjmentes!
- Korrekt, gyors ügyintézés.

Elvárások:
- Önálló munkavégzés
- Legalább alap szintű német nyelvtudás
Jogosítvány és autó megléte előnyt jelent.

Bővebb információ illetve jelentkezés a www.kaiser-services.eu weboldalon, vagy a jelentkezes@kaiser-services.eu emailcímen.

Üzenet küldése a hirdetőnek
+36 3 xxx xxxMutat
Már csatlakoztam Már rengeteg nagyszerű ember csatlakozott hozzánk a Facebookon. Várunk Téged is!