Rövid URL az ajánlathoz

Édesipari termékgyártói álláslehetőség!

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97610731
Feladás dátuma 2023.01.26
Hirdető neve TM First Trading Kft

Budapesten 18.-kerületi édesipari termékeket gyártó üzemünkbe, kézi csomagolók jelentkezését várjuk!

Feladatok:

Kész termékek csomagolása, dobozolása (ostyák, tölcsérek) meghatározott folyamat- szerint.

Elvárások:
Olyanok jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak csapatban.

A munkához érvényes tüdőszűrő lelet, és üzemorvosi alkalmassági vizsgálat szükséges!

Munka jellegét tekintve könnyű fizikai állómunka, de fontos a jó fizikai állapot

Amit nyújtunk:

Határozatlan idejű 8-órás bejelentett munkaviszony. (hétköznap 8 órás műszakban, heti váltásban délelőtt-délután.)

Havi fizetés- minden hónap 10.-ig bankszámlára utalva.
Tiszta-barátságos, jól felszerelt munkakörnyezet.
Fizetés: 1550-1650.-Ft/nettó/óra.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehetséges: 067067860