Rövid URL az ajánlathoz

Ablakos/ Üveges

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 38541533
Feladás dátuma 2018.07.13
Hirdető neve Zalan_Gersan

Ablakok beszerelésre keresünk üvegeseket Hollandiai munkavégzésre
Feladatok: ablaküveg berakása, a munka folyamán nem kell vágni csak berakni
azokat.
Követelmények/egyéb:
- releváns szakmai tapasztalat
- önálló munkavégzés
- angol vagy német nyelvtudás
- VCA/SCC előnyt jelent
- Gépjármű előnyt jelent
Szállás és biztosítás a cég által térítve, hollandiai bejelentés és heti
fizetés(480EUR nettó/hét) a kinti bankszámlára.Kezdés optimális esetben egy
héten belül lehetséges.

Jelentkezéséhez kérjük, csatolja idegen nyelvű önéletrajzát, VCA vagy SCC
vizsgájának fénymásolatát, valamint további vizsgák esetén azoknak a
fénymásolatát.
Tapasztalt jelentkezők és brigádok jelentkezését is várjuk! Jelentkezés angol
vagy német önéletrajzzal [email protected]. Bővebb infó a
06-70-394-5525es telefonszámon.