Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Álláslehetőségek Érden

Szigetszentmiklós
Az árucikk eltávolításra került!

Adatok

Ajánlat száma 92815125
Feladás dátuma 2019.08.07
Hirdető neve Jobimpulse Kft

Leírás

Német tulajdonú gyártócég elektronikai részlegére keresi új munkatársait. A vállalat ezen részlege panelek beültetésével, gyártásával foglalkozik. Az itt gyártott panelek nagynevű német elektronikai termékekbe kerülnek be. A cég termékei jelen vannak az optika, orvos-elektronika, távközlés és autóipar területén egyaránt.

Munkarend: 2 műszak

Betölthető munkakörök:
Kézi forrasztó
Minőségellenőr
AOI ellenőr
Sorvezető
SMT gépbeállító -karbantartó

Munkába járás:
MÁV és Volán bérletek esetében 100% útiköltség támogatás
Céges busz: Pusztaszabolcs-Adony-Iváncsa-Százhalombatta irányából

Elvárások:
Precíz munkavégzés, monotóniatűrés, tanulási hajlandóság, jó kézügyesség, SMT gépbeállító esetében megfelelő állóképesség

Elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat, vagy ilyen irányú tanulmányok előnyt jelentenek.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet a [email protected] e-mail címre.
Telefon: +36704285338