Rövid URL az ajánlathoz

Áru összekészítő - Szolnok

Szolnok

Adatok

Ajánlat száma 30689205
Feladás dátuma 2018.05.23
Hirdető neve Fürge Diák

Nagymúltú, szolnoki, száraz áruk szállítmányozásával foglalkozó partnerünk számára keresünk áru összekészítő munkatársat, hosszú távú, bejelentett munkavégzés mellett az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
Megrendelt áruk raklapra kiszedése kézi békával vagy vezető állású targoncával
A kiszedett áruk dokumentálása
Beérkező áruk átvétele és szállításra való előkészítése

Elvárások:
Fegyelmezettség
Munkára való gondosság

Munkarend:
Hétfőtől péntekig, váltott műszakban: 6.00–14.00 / 14.00–22.00
Azonnali kezdés

Amit kínálunk:
Alapbér br. 150.500 Ft/hó, érvényes 3313-as jogosítvánnyal br. 180.500 Ft/hó
Műszakpótlék 18.00–22.00-ig, ami 30%
Túlórapótlék: hétköznap 50%, hétvégén 100%
Utazás költségtérítés törvény szerint
Kedvezményes üzemi étkezés
Teljesítménypótlék min. br. 19.000 Ft/hó

Munkavégzés helye:
Szolnok – Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni a [email protected] e-mailen, érdeklődni a 70/370-1028 és a 70/370-1013 telefonszámokon hétfőtől péntekig 8.00–16.30 óra között.