Rövid URL az ajánlathoz

Autószerelő-Budapest

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97557792
Feladás dátuma 2020.02.05
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest
III. kerületi munkavégzéssel keres
NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ:
AUTÓSZERELŐ
munkatársat

Feladatok:

• Gépjárművek javítása, időszakos szervizelés elvégzése, gépjárművek felülvizsgálata
• Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
• Jármű-diagnosztika elvégzése
• Javításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
• Egyéb, a gépjárművek karbantartási tervében meghatározott feladatok elvégzése
• Rábízott feladatok magas színvonalú, pontos és precíz elvégzése

Elvárások:

• Autószerelő végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Terhelhetőség, önálló munkavégzésre való képességet

Előny:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Kisteherautó szerelésében szerzett tapasztalat
• Műszaki beállítottság

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Amit kínálunk:

• Teljes mértékben bejelentett bér
• Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
• Cafeteria juttatás
• Dolgozói vásárlás
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát az [email protected] e-mail címre. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!