Rövid URL az ajánlathoz

Beszerzési logisztikus (Szolnok)

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97562034
Feladás dátuma 2020.06.05
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése szolnoki csapatába keres:

BESZERZÉSI LOGISZTIKUS
munkatársat

Feladatok:
• Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
• Kiszállítás észszerű összeállítása
• Túrajáratok szervezése
• Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
• Raktári ellenőrzések lefolytatása
• Leltárokban való részvétel

Elvárások:
• Excel felhasználói szintnél erősebb ismerete
• Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
• Párhuzamos munkavégzésre való képesség
• Proaktivitás, analitikus gondolkodásmód

Előny:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
• Szolnok

Amit kínálunk:
• Versenyképes, bejelentett bér + Cafeteria
• Dolgozói vásárlás
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az [email protected] e-mail címen lehet.
Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!