Rövid URL az ajánlathoz

Call center munkatárs (részmunkaidő)

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97557577
Feladás dátuma 2020.01.30
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti telephelyére keres
CALL-CENTER MUNKATÁRSAT
6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE

Feladatok:
• Vásárlói megrendelések felvétele
• Kiemelt termékek ajánlása, értékesítése
• Felmerülő vásárlói igények továbbítása
• Napi tevékenység dokumentálása
• Szoros együttműködés a társosztályokkal
• Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Kereskedelmi véna
• Ügyfélközpontúság
• Erős számítógépes ismeretek
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:
• Budapest 3. kerület

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem + Cafeteria
• Dolgozói vásárlás lehetősége
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzzal történő jelentkezését az [email protected] e-mail címre.
Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.
Visszajelzést azoknak a jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!