Rövid URL az ajánlathoz

Festőket keresünk hosszútávra - 1900-2000

Kisbér

Adatok

Ajánlat száma 97560194
Feladás dátuma 2020.03.27
Hirdető neve Német Szakmunkák

Leírás

A feladat:
- beltéri és kültéri festés
- glettelés
- tapétázás
- homlokzati felújítás
- hőszigetelés

A munkavégzés helye: Weingarten és környéke / Németország

Feltételek:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- elvárt német nyelvtudás (kommunikáció képes A2-B1)
- saját autó előnynek számít

Amit kínálunk:
- megbízható munkaadó
- német bejelentés és biztosítás
- a szállások jó minőségű, teljesen felszerelt apartman szállások
- túlórázni lehet

A kezdő bruttó órabér: 11-14€ + napi 20€ Auslöse és bejárás támogatás + ingyenes szállás (közel a munkahelyhez)

Regisztráljon honlapunkon ( www.adalgo.hu ) vagy várjuk telefonszámmal
ellátott önéletrajzát a [email protected] e-mail címre, hogy a pontos
részletekről tájékoztathassuk.

+36/70 949 93-36
+36/70 602 93-33

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015