Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Gépész karbantartó munkatársakat keresünk Budapest IX. kerületébe!

Budapest
Az árucikk eltávolításra került!

Adatok

Ajánlat száma 97565985
Feladás dátuma 2020.10.26
Hirdető neve Munkamost

Leírás

Csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársakat gépész karbantartó munkakörbe Budapest városi munkavégzéssel, a Budapesti Corvinus Egyetemre!

Feladatok:
• A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete
• Üzemzavar elhárítási szolgálat
• Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
• Megelőző karbantartások kidolgozásában aktív részvétel
• Napi gépészeti karbantartási feladatok végzése önállóan, illetve csapatban
• A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata

Elvárások:
• Épületgépész végzettség
• Legalább 2 év szakmai gyakorlat
• Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés
• Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:
• Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
• Villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság (ÉV, VV, EBF, FAM)

Amit kínálunk:
• Munkaidő: Reggel 09:00 órától - Délután 17:00 óráig
• Stabil nagyvállalati háttér
• Jó munkahelyi légkör, modern környezet
• Képzési és fejlődési lehetőségek
• Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
• Piacképes jövedelem
• Széles körű béren kívüli juttatási csomag
• Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: [email protected]

További információért az alábbi telefonszámon érdeklődhet hétfőtől-csütörtökig 09:00 és 17:00 között, valamint péntekenként 09:00 és 15:00 között: 0630/726-3465.