Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Hegeszteni tudó munkatársakat keresünk Németországba!

Kápolnásnyék
Az árucikk eltávolításra került!

Adatok

Ajánlat száma 227104
Feladás dátuma 2017.03.23
Hirdető neve wlapro8

Leírás

Európa egyik legmeghatározóbb betonacél feldolgozójának a megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség (CO hegesztő, karosszéria lakatos, szerkezetlakatos, géplakatos stb.)
Nagy munkabírás és terhelhetőség
2 műszakos munkarend és változó telephely vállalása
Monotonitás tűrés
Igényes, megbízható precíz munkavégzés

Előny:
Tűzvédelmi szakvizsga
CO hegesztésben szerzett tapasztalat
Műszaki rajz olvasás
Német nyelvtudás
Saját autó

Feladatok:
Megrendelők által biztosított tervek alapján a levágott betonacél hegesztése.
A termék hegesztése egyszerű, 3-5 másodperces ponthegesztés fűzéssel (un. ""heftelés"")

Amit kínálunk:
Kiemelt bérezés
Hosszútávú munkalehetőség
Igényes, ingyenes munkásszálló
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Németország (kezdés a Fejér megyei Kápolnásnyéken, majd tartós külföldi kiküldetésben, Németországban)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]