Rövid URL az ajánlathoz

Hegesztőket keresünk Stuttgart környékére

Kisbér

Adatok

Ajánlat száma 71197240
Feladás dátuma 2019.02.12
Hirdető neve Német Szakmunkák

Hegesztőket keresünk Stuttgart környékére - kezdés egy héten belül lehetséges
Felvétel: 2019. január 14.-től folyamatosan

Akiket keresünk:
- hegesztőket, mindegy milyen eljárással tud hegeszteni
(fontos a német nyelvtudás)

Feladatok:

- féipari partnereinknél hegesztés (vékony és vastag anyagok egyaránt)
- a munkakörök cégenként változnak
- bármilyan érvényes minősítés előnynek számít

Elvárások:
- megbízhatóság
- jó német nyelvtudás
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- saját gépjármű

Nyelvtudás:
- B1-es német nyelvtudás (önállóan kell dolgozni)

Bérezés:
- havi nettó 1800€ + műszakpótlék + túlórapénz
- (A bér csak tájékoztató jellegű, felfelé eltérhet - a szakmai felkészültségtől és a német nyelvtudástól függően!)
- lépcsős bérrendszer
- szállás apartmanokban biztosítva

A munkavégzés helye:
Stuttgart és vonzáskörzete / Dél-Németország

Amit biztosítunk:
- határozatlan idejű német munkaszerződés
- szakmai fejlődési és átvételi lehetőség
- munkaruházat
- teljes munkaidős, német bejelentés
- német egészség és nyugdíjbiztosítás
- a szállások jó minőségű, teljesen felszerelt apartmanok
- túlórázni lehet
- ingyenes, magyar nyelvű személyes tanácsadás
- segítség az adókategória váltáshoz, német családi pótlék és egyéb hivatalos német ügyek intézéséhez