Rövid URL az ajánlathoz

Idősgondozókat és betegápolókat keresünk

Kisbér

Adatok

Ajánlat száma 307180
Feladás dátuma 2017.09.07
Hirdető neve Német Szakmunkák

Kezdés: A sikeres telefonos interjút követően pár napon belül.

Munka:
- ápolói, gondozói feladatok ellátása

Amit kínálunk:
- megbízható munkaadó
- szállás megoldott - a munkaadó fizeti
- jó munkahelyi körülmények
- folyamatos foglalkoztatás
- túlórázási lehetőség

Feltételek:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3év) - végzettséget igazoló bizonyítvány előny!
- kommunikáció képes német nyelvtudás (A2-B1)

Előny:
- Németországban is honosított végzettség

Munkavégzés helye: Bodensee és Ulm környéke

Bérezés: kezdő fizetés napi 8 órában a próbaidő alatt 1500 euró és fizetik a szállást.

3 hónap után, ha valaki beválik, 2000 euró nettó fizetéssel lehet számolni!

Várjuk telefonszámmal ellátott önéletrajzát az [email protected] e-mail címre, hogy a pontos részletekről tájékoztathassuk.

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015