Rövid URL az ajánlathoz

Import beszerző

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97557738
Feladás dátuma 2020.02.03
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatának bővítéséhez keres

IMPORT BESZERZŐT

24 országból közel 6000 féle terméket forgalmazunk. Keressük azt a jó angol nyelvtudással rendelkező kollégát, aki szeretne részt venni ebben a változatos feladatban.
Nem baj, ha friss diplomával rendelkezel, jó hangulatú csapatunk mindenre megtanít!

Feladatok:
• Kapcsolattartás beszállítóinkkal magyar és angol nyelven
• Rendelések elkészítése saját termékkörre vonatkozólag vállalatirányítási rendszer-adatok alapján
• Beszállítói és szállítmányozási folyamatok nyomon követése
• A beszerzéssel kapcsolatos adminisztráció intézése
• Készletszint figyelés
• Nyilvántartások vezetése, dokumentációk kezelése
• Beszerzési források felkutatása
• Kapcsolattartás és együttműködés a társaság többi szakterületének munkatársaival
• A megfelelő adatbázisok karbantartása és folyamatos aktualizálása a beszerzett árukra és beszállítókra vonatkozó adatokkal

Elvárások:
• Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban, és szóban egyaránt
• Erős Excel ismeret
• Felsőfokú végzettség
• Nyitott, dinamikus személyiség
• Párhuzamos munkavégzésre való képesség
• Proaktív szemlélet
• Az összefüggések meglátása és gyakorlati alkalmazásukra történő javaslattétel

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, havi bruttó 460.000 Ft + Cafeteria
• Dolgozói vásárlás
• Kiváló csapat, remek munkakörülmények
• Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az [email protected] e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!