Rövid URL az ajánlathoz

Karbantartó

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97555122
Feladás dátuma 2019.11.13
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest
III. kerületi munkavégzéssel keres
NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ:
KARBANTARTÓT

Feladatok:

- Raktár épületek, raktári berendezésekkel kapcsolatban:
- vízszerelési, villanyszerelési, hegesztői, festési, csempejavítási munkák végzése
- gépjárművek szerelése, karbantartása
- házkörüli teendők elvégzése
- üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus rendszerek tervszerű megelőző karbantartása, ellenőrzése
- Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:

• „B” kategóriás jogosítvány
• Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

• Társasházi üzemeltetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Amit kínálunk:

• Bér: bruttó 350.000 Ft-tól
• Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
• Vidékről felköltöző munkatársunknak a lakhatást térítésmentesen biztosítjuk 3 hónapig
• Cafeteria juttatás
• Dolgozói vásárlás
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát az [email protected] e-mail címre. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!