Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Konyhai kisegítőket keresünk!

Budapest
Az árucikk eltávolításra került!

Adatok

Ajánlat száma 30504992
Feladás dátuma 2018.05.22
Hirdető neve Service Flow Kft.

Leírás

Szeretsz a konyhában tevékenykedni, szereted a pörgést? Ha igen, jelentkezz hozzánk az alábbi pozíciónk egyikébe, és légy részese te is egy igazán jó csapatnak!
Konyhai kisegítő (szervizes / konyhai előkészítő / mosogató)
Feladatok:
• Szervizes: asztalok leszedése, rendben és tisztán tartása
• Előkészítés: alapanyagok előkészítése csak délelőtti műszak
• Mosogatás: fekete, fehér mosogatás
Elvárások:
• Pontos, precíz munkavégzés
• Tanulékonyság
Előnyök:
• Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezést (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
• Választható helyszínek: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park, Bécsi út
• Egy- vagy több műszakos munkavégzést
• Fizetett betanítást
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
• Pest megyéből utazási támogatást
• Rendszeres csapatépítő programokat
Kapcsolat:
• E-mail:[email protected]
Jelentkezni önéletrajzzal a megadott e-mail címen vagy a 06 20 221 4147-es telefonszámra lehet.