Rövid URL az ajánlathoz

Marketing csoportvezető

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97569240
Feladás dátuma 2021.01.05
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése budapesti csapatába keres

pozícióba új munkatársat, akit kreativitás, dinamikus és proaktív hozzáállás jellemez.

Főbb feladatok:
• Részvétel a marketing stratégia kialakításában
• Éves marketing koncepció és marketing terv összeállítása
• Marketing és értékesítési kampányok megszervezése és irányítása a kereskedelmi osztályok vezetőivel együttműködve
• Grafikusok és termékmanagerek munkájának koordinálása, ellenőrzése és értékelése
• A cég weboldalának és közösségi média oldalainak menedzselésének irányítása
• Rendezvények / partnereinknek nyújtott szakmai képzések megszervezésében való aktív közreműködés
• Kapcsolattartás külsős partnerekkel

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat marketing területen
• Határozott személyiség, lendületes hozzáállás, modern és egyben hagyományőrző szemléletmód
• Középfokú angol nyelvtudás
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Béren kívüli juttatások
• Dolgozói vásárlás lehetősége
• Kihívást jelentő változatos feladatok
• Stabil vállalati háttér

Önéletrajzzal és megjelölt bérigénnyel történő jelentkezését e-mail címünkre várjuk: [email protected].

Visszajelzést azoknak a pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk.
Megértésüket köszönjük!