Rövid URL az ajánlathoz

Mintabolti tanácsadó (Győr)

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97561597
Feladás dátuma 2020.05.08
Hirdető neve Békás Állás

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése győri telephelyére keres:

MINTABOLTI MUNKATÁRSAT
RÉSZMUNKAIDŐBEN

Feladatok:
• Vásárlói megrendelések felvétele személyesen a mintaboltban és telefonon
• Partnerek regisztrálása
• Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
• Pénztár kezelése
• Napi tevékenység dokumentálása, jóváírások kezelése
• Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Ügyfélközpontúság
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő:
• Próbaidő alatt: részmunkaidő, heti 20 óra (napi 4 óra)
• Próbaidő után: részmunkaidő, heti 30 óra (napi 6 óra)

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, Cafeteria
• Megbecsülés
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Győr

Várjuk fényképes önéletrajzát e-mail címünkre: [email protected]

Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.

Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!