Rövid URL az ajánlathoz

Műkereskedelmi eladó munkatársat keresünk

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97260001
Feladás dátuma 2019.10.07
Hirdető neve Európa Galéria

Nagy, exkluzív műkereskedelmi galériába keresünk új munkatársat!

Feladatok:

– Műkereskedelmi galériában vevők fogadása, kiszolgálása, tanácsadás
– Adminisztratív feladatok ellátása, ügyintézés
– Partnerekkel való kapcsolattartás, levelezés, magyar és angol nyelven

Elvárások:

– Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
– Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációskészség
– Talpraesett, kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
– Képző- és iparművészeti tárgyak, művészi alkotások és antik bútorok iránti érdeklődés

Elsősorban nyugdíjasok jelentkezését várjuk!

Beszélt nyelvek
Angol nyelv aktív középszintű ismerete

Állás típusa: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye
Budapest V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát a megadott e-mail címre. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!