Rövid URL az ajánlathoz

Nyugdíjasokat keresünk könnyű fizikai munkára

Székesfehérvár

Adatok

Ajánlat száma 97569269
Feladás dátuma 2021.01.06
Hirdető neve Pannondiák8

Nyugdíjas munkatársakat keresünk papíripari gépkiszolgálói munkakörbe, mely főként ülőmunka!
Feladatok:
a termeléshez szükséges kézi műveletek (hajtogatás, ragasztás, kitörés) elvégzése
termeléshez kapcsolódó folyamatok ellátása
az ellenőrzés alá tartozó gépek tisztán tartása / takarítása
termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
öregségi teljes nyugdíj vagy öregségi résznyugdíj
vagy a nők 40 év jogosultsági idejének figyelembevételével megállapított nyugdíjban részesülés
két műszakos munkarend vállalása (6.00-14.00 és 14.00-22.00)
hosszútávú elköteleződés
rugalmasság
precizitás
Előnyök:
szakirányú tapasztalat ( de nem feltétel!)
Amit kínálunk:
br. 1200 Ft /óra
ülő munka biztosítása
családias munkakörnyezet
helyközi járat 86 %-ban történő támogatása
9 Ft / km térítése személygépjármű használata esetén
Munkáltató profilja:
Komplex szállítói- vagy gyűjtőcsomagolások tervezésével és gyártásával foglalkozó székesfehérvári vállalat. A cég tisztatéri gyártó üzemi, minőségirányítási és környezetirányítási ISO szabványoknak megfelelően működik.
Email-en: [email protected]
Telefonon: +36205900338 vagy +362048222733
Személyesen: Székesfehérvár, Berényi út 72-100. Pannonjob Kft recepció