Pasta szakács / Pizza szakács / Saláta készítő / Desszertkészítő

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 30506323
Feladás dátuma 2018.05.22
Hirdető neve Service Flow Kft.

Éttermi munkatársakat keresünk Budapesten! Legyél akár pályakezdő, akár tapasztalattal rendelkező, szeretettel várunk budapesti éttermeink egyikébe. Garantáljuk, hogy nálunk fiatalos, barátságos környezetben, kiváló alapanyagokkal, a legjobb eszközökkel dolgozhatsz! Várjuk jelentkezésedet az alábbi pozíciónk egyikébe:
Feladatok:
• Pasta szakács: receptúra alapján különböző olasz tészták elkészítése
• Pizza szakács: pizzák összeállítása és kisütése
• Saláta készítő: saláták elkészítése, levesek adagolása
• Desszertkészítő: szezonális olasz desszertek elkészítése
Elvárások:
• Pontos, precíz munkavégzés
• Tanulékonyság
• Főzés iránti érdeklődés
Előnyök:
• Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezést (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
• Választható helyszínek: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park, Bécsi út
• Egy- vagy több műszakos munkavégzést
• Fizetett betanítást
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
• Pest megyéből utazási támogatást
• Rendszeres csapatépítő programokat
Kapcsolat:
• E-mail:[email protected]
Jelentkezésedet önéletrajzzal a megadott e-mail címre vagy a 06 20 221 4147-es telefonszámra várjuk.