Rövid URL az ajánlathoz

Projekt koordinátor

Veszprém

Adatok

Ajánlat száma 24017881
Feladás dátuma 2018.04.16
Hirdető neve Fürge Diák

A cég saját alkalmazottjaként, a veszprémi irodánkba munkaerőkölcsönzési
Projekt koordinátor munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Szállásoltatásos munkaerő-kölcsönzési projektek átfogó lebonyolítása
• Partnereink munkaerőigényének kiszolgálása
• Munkavállalók toborzása és szervezése a megrendelt munkákra
• Kapcsolattartás a partnerekkel, munkavállalókkal és szállásadókkal
• Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció
• Személyes és telefonos ügyfélkezelés

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
• Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
• Jogosítvány

Előny:
• HR, bérszámfejtés vagy TB végzettség és gyakorlat
• Munkaerő-kölcsönzésben, vagy HR területen szerzett tapasztalat
• Saját gépkocsi

Amit kínálunk:
• Versenyképes alapfizetés+bónusz + karrierrendszer
• Változatos munkavégzés
• Dinamikus, fiatal cég biztos háttere

Pozíció területe(i):
• Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
• Személyes ügyfélszolgálat
• Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:
• Veszprém

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a [email protected] e-mail címre kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, és a bérigényét tartalmazó motivációs levelét.