Rövid URL az ajánlathoz

Raktárosokat keresünk azonnali kezdéssel

Sárvár

Adatok

Ajánlat száma 97557278
Feladás dátuma 2020.01.21
Hirdető neve JobandCareer

Sárvári gyáregységünk részére keresünk raktáros munkatársat azonnali kezdéssel!

Feladatok:
A raktáros feladata a raktár működésével kapcsolatos tevékenységek lebonyolítása.
- elvégezni a raktárba érkező áruk fogadásával, átvételével kapcsolatos feladatokat,
- elvégezni az áru be- és kitárolásához szükséges adminisztrációs feladatokat,
- kezelni a raktározás dokumentumait,
- ellenőrizni a tárolóhelyek és tárolóeszközök műszaki állapotát,
- ellenőrizni a berendezések és informatikai eszközök működőképességét,
- kezelni a raktárirányítás eszközeit,
- előkészíteni és elvégezni az áru összeállítást,
- előkészíteni az árukiszállítást,

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- targoncás jogosítvány
- Pontos, precíz munkavégzés
- Csapatszellem
- Jó állóképesség
- Önállóan dolgozni tudó, megbízható személyiség

Amit kínál a cég:
- Bejelentett munkaviszony
- 40 munkaóra/hét
- Határozatlan időre szóló munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
- Fizetés: bruttó 240.000 Ft
- Cafeteria, havi bónusz, műszakpótlékok
- Ingyenes céges buszjárat