Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Szolnok - csomagolás

Szolnok
Az árucikk eltávolításra került!

Adatok

Ajánlat száma 319482
Feladás dátuma 2017.09.26
Hirdető neve Fürge Diák

Leírás

A Humánia HRS Group Zrt.
munkavállalókat keres a Béres Gyógyszergyárba kiemelt bérezéssel
szolnoki munkavégzéssel.

Ha Ön jelenleg munkát keres, vagy álláskeresési járadékban, ápolási díjban részesül, de addig sem szeretne tétlenül otthon ülni, vagy csak egy kis kiegészítésre vágyik a jelenlegi fizetése mellé, akkor Önt keressük. Egyszerűsített foglalkoztatás keretein belül várjuk a Béres Gyógyszergyárba csomagolói munkakörbe az alábbi feladatokkal:

Feladatok:
Vitaminok válogatása;
Csomagolás;
Fóliázás

Elvárások:
Fegyelmezettség, munkára való gondosság

Munkarend:
Egyszerűsített foglalkoztatás keretein belül;
Hétfőtől szombatig 6.00 – 14.00 / 14.00 – 22.00;
Akár azonnali kezdéssel

Amit kínálunk:
nettó 733 Ft/óra;
álláskeresési járadék / ápolási díj mellett is végezhető párhuzamosan;
összetartó közösség;
humánus felettesek

Munkavégzés helye:
Szolnok – Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni ráérés megadásával a [email protected] e-mailen, érdeklődni a 70/370-1028 telefonszámon munkaidőben hétfőtől péntekig 8.00 – 17.30 óra között.