Rövid URL az ajánlathoz

Területi képviselő-Szolnok

Szolnok

Adatok

Ajánlat száma 97557576
Feladás dátuma 2020.01.30
Hirdető neve Békás Állás

Magyarországi piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedés
partnerkörének bővítéséhez keres:

SZOLNOKI TELEPHELYÉRE TERÜLETI KÉPVISELŐKET

Feladatok:

• Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
• Potenciális ügyfelek felkutatása
• Szerződések, ajánlatok előkészítése
• Kiemelt termékek bemutatása, ajánlása
• Vásárlói megrendelések felvétele
• Versenytársak stratégiájának figyelemmel kísérése, információ gyűjtése
• Napi tevékenység dokumentálása

Elvárások:

• Legalább középfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Excel alapos, felhasználói szintnél erősebb ismerete

Amit kínálunk:

• Megbecsülés
• Versenyképes jövedelem
• Már meglévő vevőkör
• Változatos feladatok
• Alkalmazotti jogviszony
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér
• Munkavégzéshez gépkocsit biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és motivációs levelével szíveskedjen jelentkezni az [email protected] e-mail címen. Társaságunkról bővebb információt a www.bekaskft.hu internetes portálon találhat.
Visszajelzést azon jelentkezőknek tudunk adni, akiket felvételi interjúra hívunk! Megértésüket köszönjük!