Rövid URL az ajánlathoz

Tetőfedő segédmunkásokat keresünk Hollandiába

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 83509397
Feladás dátuma 2019.05.13
Hirdető neve szede

Leírás

Feladatok:
-hollandiai építkezéseken tetőfedő szakmunkás melletti segédmunkák
Amit kínálunk
- Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval
- magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában
- Fizetés: nettó 1250-1800 € tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után),
- Teljes munkaidő
- Szállást a munkaadó intézi!
- Hosszú távú munkalehetőség
- A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
- Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások:

- angol v. holland alapfokú nyelvtudás
- Legalább 1-2 éves tapasztalat

magyar,angol, vagy német nyelvű igazolványképes részletes önéletrajzzal:[email protected] vagy [email protected]