Rövid URL az ajánlathoz

Vezetői asszisztens

Budapest

Adatok

Ajánlat száma 97555743
Feladás dátuma 2019.12.06
Hirdető neve Békás Állás

Magyarországi piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedés
szolnoki telephelyére keres:
ÜGYINTÉZŐT
TELEPHELYVEZETŐ MELLÉ

Feladatok:
• Készlet és fogyás alapján megrendelések összeállítása, logisztikai koordinációja
• Kiszállítás észszerű összeállítása
• Gépkocsivezetők elszámoltatása
• Közüzemi ügyek intézése
• Statisztikák elkészítése, adminisztrációs feladatok
• Rövid szavatosságú termékek készletének figyelése
• Értékesítési akciókra való raktári felkészültség biztosítása
• Telephelyvezető által delegált feladatok végrehajtása

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Logikus, rendszerszintű gondolkodás
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Excell erős ismerete
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Hasonló területen, vagy logisztikában, fuvarszervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk:
• Teljes, bejelentett, versenyképes bér + cafeteria
• Bejárási támogatás (nem szolnoki lakosoknak)
• Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
• Megbecsülés
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Stabil vállalati háttér
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és bérigény megjelölésével [email protected] e-mail címen jelentkezhet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket személyes beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.