Rövid URL az ajánlathoz

Villanyszerelőket keresünk Linzbe - 2100€ + szállás

Kisbér

Adatok

Ajánlat száma 92382145
Feladás dátuma 2019.07.30
Hirdető neve Német Szakmunkák

Felvétel: A sikeres telefonos interjút követően pár napon belül.
Akiket keresünk:
- villanyszerelőket építkezésekre (Bauelektriker)

A munkavégzés helye: Linz és környéke / Ausztria

Feltételek:
- több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- elvárt német nyelvtudás (kommunikáció képes A2-B1) Telefonos teszt van!
- önállóan kell dolgozni
- építkezéseken kell villanyt szerelni
- saját autó

Amit kínálunk:
- megbízható munkaadó, osztrák bejelentés
- fél év után átveheti a munkavállalót a direkt megbízó
- versenyképes fizetés + fizetik a szállást is
- a szállások jó minőségű, teljesen felszerelt apartman szállások
- túlórázni lehet
- 13. és 14.havi bér

A kalkulált nettó bér 167 munkaórára kb.: 2100€-2200€ + fizetik a
szállást.

Mobil elérhetőségeink:
+36/30 546 4221
+36/70 949 9336
+36/70 602 9333

Regisztráljon honlapunkon ( www.nemetszakmunkak.hu ) vagy várjuk telefonszámmal
ellátott önéletrajzát az [email protected] e-mail címre, hogy a
pontos
részletekről tájékoztathassuk.

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015