Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Kecskemét kertvárosában, Kadafalva csendes utcájában kétszintes, remek adottságokkal rendelkező családi ház eladó!

Kecskemét
139 000 000 Ft

Adatok

Ajánlat száma 97669024
Feladás dátuma 2024.07.27
Ár 139 000 000 Ft
Hirdető neve Simon Ingatlan

Leírás

Az ingatlan bemutatása

 Az 1457 nm-es telken épült 178 nm-es épület és két különálló melléképület egyedi és különleges minden tekintetben a piacon, mivel nemcsak egy család életterét, hanem számos más lehetőséget is rejt magában.

A főépület a családi ház, amely egyéni elképzelések alapján kialakított, tágas otthon, élhető terekkel.

A mai kor követelményeinek megfelelő, kiváló minőségű anyagokból épült, szigeteléssel, korszerű fűtésrendszerrel, napelemmel.

A két melléképület bővíthető, praktikusan átalakítható lakás vagy vállalkozási célú felhasználásra is.

A ház építése és teljeskörű felújítása az okleveles építőmérnök tulajdonos felügyelete alatt történt.

Fontosabb jellemzők:

Főépület:

1986-ban épült, részben alápincézett, részben tetőtér-beépítéses lakóház.

1995-ben lakótér bővítés, 2015-ben teljeskörű felújítás történt.

Az épület falai és a tetőszerkezet is korszerű hőszigetelést kaptak, valamint napelem is felszerelésre került.

A lakható tér nappali-étkező-konyha, galéria, 4 hálószoba, 2 fürdőszoba, spájz, gardrób, mosókonyha, télikertből áll, amely kiegészül egy kényelmes méretű terasszal.

A galériás nappali kellemes hangulatát egy fa tüzelésű kályha-kandalló is kiegészíti.

Fűtése: gáz-központi cirkó kazán + padlófűtés + klíma.

A havi gázszámla 8500 Ft/ hó, ami rendkívül gazdaságos.

Villanyszámla nincs, mivel a 20 egység napelem 5 KW teljesítménnyel, megoldja a ház teljes rezsijét.

A 2 autó elhelyezésére alkalmas garázs megközelíthető az épületen belül is.

Különálló épületek: (melléképület)

melléképület: 50 nm, amely bármikor lakássá alakítható, ehhez már a közművek előkészítve

melléképület (csarnok): 140 nm, többcélú átalakításra alkalmas, vállalkozási célra is.

             Részben alápincézett, tartozik hozzá raktár és szerszámoskamra is.

Az örökzöldekkel, évelőkkel kialakított, igényesen parkosított, nagyméretű udvar öntözéséhez fúrt kút is rendelkezésre áll.

Mivel sokféle lehetőség kiaknázására alkalmas az ingatlan, szívesen ajánlom családoknak, összeköltözőknek, vállalkozást tervezőknek!

Ha felkeltette érdeklődését hirdetésem, kérem keressen, nézzük meg együtt.

Várom megtisztelő hívását!

Hirdető

  • Simon Ingatlan
137 listázott hirdetés
Üzlet
Az oldal tagja 2023.06.14 óta

5 csillagból átlagosan 0 csillag  |  Értékelések száma: 0

Az értékelések magyarázata 

Elküldés 0
Árucikk leírása 0
Kommunikáció 0