Kétes ajánlat jelentése
Rövid URL az ajánlathoz

Lábatlanon közművesített építési telek megkezdett építkezéssel eladó!

Lábatlan
13 900 000 Ft

Adatok

Ajánlat száma 97676055
Feladás dátuma 2025.02.06
Ár 13 900 000 Ft
Hirdető neve Gesztenye Ingatlan

Leírás

DUNAI PANORÁMA megfizethető áron!

 

Lábatlan egyik legkedveltebb utcájában a József Attila utcában, dunai panorámával rendelkező telken szuterén szintig épített épület eladó.

A közművesített telken már több évvel ezelőtt indult el az építkezés, melynek során a 90 nm szuterén rész megépítéséig jutottak. A jó szerkezetű épületbe a víz és a villany bevezetésre került, ablakai műanyagok, a gáz a telek előtt az utcáról beköthető.

 

A Dunára néző épület garázs és tároló funkciót tölthet be,míg a ráépülő lakórész akár tégla vagy könnyűszerkezetes is lehet.

Gyümölcsfákat, kerti sütögető helyet és kisebb felújítandó épületeket találunk a több mint 1000 nm-es telken, ami 30%-ban beépíthető.

 

Az épületből csodálatos kilátás tárulhat elénk a Dunára és a Bazilikára is.

 

A jelen állapotában nem igazán karbantartott telek zárt, körbekerített és egy csendes, rendezett lakóövezetben található, közel a település központjához, ahol az Általános Iskola, élelmiszerboltok, üzletek az Egészségház és buszmegállók helyezkednek el.

Lábatlanon CSOK+ és a falusi CSOK is igénybe vehető.

 


Irányár 13,9 M ft

 

Bővebb tájékoztatás a 0706132658-as tel.számon kapható, a  hét bármely napján elérhető vagyok.

Hirdető

  • Gesztenye Ingatlan
55 listázott hirdetés
Üzlet
Az oldal tagja 2021.02.03 óta

5 csillagból átlagosan 0 csillag  |  Értékelések száma: 0

Az értékelések magyarázata 

Elküldés 0
Árucikk leírása 0
Kommunikáció 0